درباره ما

همیشه افسوس این را می خوریم که چرا فلان موقع با پس انداز خود ملک، طلا یا ارز نخریدیم وگرنه الان سرمایه مان چندین برابر شده بود! اما غافلیم از استعداد سرشار و تکرار ناشدنی کودکان خردسالمان برای یادگیری که در حال به هرز رفتن است! یکی از ارزشمندترین استعدادهای کودکان استعداد زبان آموزی است که با بهره گیری درست از آن می توان کودک را در شرایطی قرار داد تا درکنار زبان مادری خود زبان های دیگری را هم به همان شیوه فراگیرد. هدف از فعالیت ما بحث در مورد شیوه های درست و غلط پرورش کودک دوزبانه با والدین و مشاوره با ایشان است.

شروع کار ما به سال 1392 بر می گردد و از آن سال در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی چون: فیس بوک، واتس اپ، تلگرام و اینستاگرام فعال بوده و به راهنمایی والدین بسیاری پرداخته ایم و نسل نخست کودکان دوزبانه ما امروز در حال ورود به کلاس های سوم و چهارم دبستان هستند.

با گسترش فناوری های دیجیتال با عزمی جزم تر از گذشته با تاسیس این وب سایت بیش از پیش در خدمت شما خواهیم بود و به شما کمک خواهیم کرد تا به جای آموزش مستقیم و اعمال فشار و اجبار بر فرزندان خود، زمینه و بستر لازم برای جذب طبیعی، ناآگاهانه و غیر مستقیم ایشان را در زمینه زبان دوم و دیگر مهارت ها و دانش ها فراهم آورید.

ما نه تنها با آموزش مستقيم بلكه با دخالت مستقيم در فراگيري کودک هم مخالفيم.برنامه ما فراهم كردن بستر مناسب براي يادگيري فرزندانمان است. خودشان بايد به صورت جذب طبيعي از محيط ياد بگيرند.
بهترين ابزار ممكن و موجود كارتون است.اما بايد حتما به صورت هدفمند و مناسب سن كودك انتخاب و در اختيارش قرار داده شود ب و با سياست گوش بچه را نسبت به زبان آشنا كنيم تا خودش كارتون ببيند و به مرور سالها خودش ياد خواهد گرفت.همواره در نظر داشته باشید که دوزبانگی در فرزندان ما باید متوازن و متعادل باشد و نباید فرزندان ما بیش از فارسی در معرض انگلیسی قرار بگیرند!! در صورتی که بچه های ما در هنگام رفتن به دبستان به انگلیسی یا هر زبان دیگری بیش از فارسی مسلط باشند یا دست کم فارسی ایشان ضعفهایی داشته باشد؛ بدون شک دچار افت تحصیلی خواهند شد!